Supersized (fons)

Projektēšana

 PROJEKTESANA

Piedāvājam veikt industriālo un sabiedrisko būvju projektēšanas darbus, sākot no idejas līdz pilnai saskaņošanai ar visām iesaistītajām pusēm. Katrs projekts tiek izstrādāts, atbilstoši normatīvajiem aktiem un saistošajiem noteikumiem.

Mūsu prioritāte ir radīt kvalitatīvu un līdz niansei izstrādātu tehnisko projektu,kas maksimāli ļauj izslēgt būvniecības kļūdas un dod iespēju precīzi aprēķināt un paredzēt izmaksas.Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar pieredzējušiem Latvijas un Somijas būvinženieriem, par kuru profesionālajām zināšanām esam pārliecinājušies darbu gaitā.

Esam pārliecināti, ka atklāts un profesionāls dialogs ar pasūtītāju nodrošina iekļaušanos projekta izstrādes termiņā un gala rezultāts ir ar augstu pievienoto vērtību. Darba gaitā uzklausām klienta vēlmes un ieteikumus, konsultējamies ar specializētu iekārtu, materiālu un tehnikas piegādātajiem, kā arī vērtējam ekonomiski pamatotāko un situācijai atbilstošāko risinājumu.

Lai katrs projekts tiktu veiksmīgi īstenots, to veicam pa posmiem, darba gaitā analizējot attīstību, izmaksas un riskus.

Paveiktais

obj-map 

Jaunumi

20.04.2015
Uzsākam apjomīgus betonēšanas darbus Gulbenē! Projekta ietvaros veiksim graudu pirmapstrādes kompleksa betonēšanas darbus,kuru...
Lasīt vairāk
05.01.2015
Uzsākam ražošanas ēkas I Kārtas rekonstrukcijas darbus Rīgā. Objektā veiksim metāla konstrukciju izgatavošanu, montāžu un...
Lasīt vairāk